O Iločkim podrumima

Vinoteke

Vaša vinoteka u susjedstvu!

Iločki podrumi svoju ulogu glavnog pokretača razvoja grada Iloka, vinogorja Srijem te bitnog dijela vinske regije Slavonije i Hrvatskog Podunavlja, u ukupnom mozaiku Vina Croatia – Vina Mosaica, shvaćaju vrlo ozbiljno i odgovorno što potvrđuju raznim inovativnim projektima.  Još od 1999. pokrenuli smo projekt razvijanja vlastite mreže vinoteka diljem Hrvatske, a od 2010. smo krenuli u potpuno novu standardizaciju koncepta i promjenu vizualnog identiteta naših vinoteka u skladu s vrijednostima Branda Iločki podrumi.

Cilj stvaranja vlastite mreže Vinoteka Iločkih podruma je, osim dostupnosti visokokvalitetnih vina najstarijeg i najnagrađivanijeg vinskog podruma Hrvatske u svim većim gradovima Lijepe naše u vašem susjedstvu, i izravna komunikacija s krajnjim potrošačem kako bi mogli bolje prepoznati naše vrijednosti, razviti društvenu odgovornost kupovinom izvorno hrvatskih proizvoda, doživjeti vina i sortiment kroz različite stilove čija je osobnost određena specifičnostima klime, tla i ljudi koji ga stvaraju od grožđa s najboljih vinogradarskih položaja Hrvatskog  Podunavlja,  upoznavanje s povijesnom  i suvremenom pričom naših i vaših Iločkih podruma te stvaranje prilike da sve gore navedeno bude dio i vašeg svakodnevnog odabira, čime i sami postajete dio naše misije.

Iločki podrumi su danas, zbog Vas i za Vas dostupni na 46 adresa naših vinoteka diljem Hrvatske u kojima će Vas dočekati i uslužiti naši profesionalni i ljubazni prodajni predstavnici, olakšati vam izbor preporukom koji stil vina odabrati za određenu prigodu i s kojim jelima ih možete idealno sljubiti, a uz sve to ispričati će vam dio naše priče za svako vino iz Vašeg konačnog odabira.

U svakoj vinoteci „Iločki podrumi“ dostupna su vina iz svih kategorija naše vinske ponude.

Biograd

Šetalište kneza Branimira bb
23210 Biograd
Tel: 023/ 385 512
biograd@ilocki-podrumi.hr

Ilok

Dr. Franje Tuđmana 62
32236 Ilok
Tel: 032/ 590 132
ilocki@ilocki-podrumi.hr

Karlovac

T.C., Trg J. Broza 2
47000 Karlovac
Tel: 047/ 416 649
karlovac@ilocki-podrumi.hr

Lopar

Lopar 488
51281 Lopar
Tel: 051/ 777 421
lopar@ilocki-podrumi.hr

Makarska

Ul. Kralja Zvonimira 28
21300 Makarska
Tel:
makarska@ilocki-podrumi.hr

Murter

Hrvatskih vladara 10
22243 Murter
Tel: 022/ 436 070
murter@ilocki-podrumi.hr

Novalja

Kralja Držislava 10
53291 Novalja
Tel: 053/ 663 628
novalja@ilocki-podrumi.hr

Novalja/Straško

A.C. Straško
53291 Novalja
Tel: 095/ 843 2330
novalja@ilocki-podrumi.hr

Novi Vinodolski

Braće Radić 1
51250 Novi Vinodolski
Tel: 023/ 261 957
novi.vinodolski@ilocki-podrumi.hr

Ogulin

Lomošćanska cesta 19
47300 Ogulin
Tel: 047/ 642 296
ogulin@ilocki-podrumi.hr

Osijek

Ljudevita Gaja 5
31000 Osijek
Tel: 031/ 200 441
osijek@ilocki-podrumi.hr

Petrinja

Trg Dr. Franje Tuđmana 1
44250 Petrinja
Tel: 044/ 813 445
petrinja@ilocki-podrumi.hr

Rab

Palit 70
51280 Rab
Tel: 051/ 777 240
rab@ilocki-podrumi.hr

Rijeka 2 centar

Ivana Zajca 4a
51000 Rijeka
Tel: 051/ 324 190
rijeka2@ilocki-podrumi.hr

Samobor

Lj. Gaja 15
10430 Samobor
Tel: 01/ 337 7004
samobor@ilocki-podrumi.hr

Sesvete

Pakračka 4
10360 Sesvete
Tel: 01/ 200 1534
sesvete@ilocki-podrumi.hr

Sisak

Trg J. Mađerića 1
44000 Sisak
Tel: 044/ 540 256
sisak@ilocki-podrumi.hr

Slavonski Brod

I. Gundulića 12
35000 Slavonski Brod
Tel: 035/ 409 623
slavonski.brod@ilocki-podrumi.hr

Split 1

Plinarska 29
21000 Split
Tel: 021/ 394 518
split@ilocki-podrumi.hr

Split 2

Palmotićeva 1
21000 Split
Tel: 021/ 745 172
split2@ilocki-podrumi.hr

Šibenik

Sedam Omelića 1
22000 Šibenik
Tel: 022/ 335 537
sibenik@ilocki-podrumi.hr

Velika Gorica

Tržni centar
10410 Velika Gorica
Tel: 01/ 626 0298
velika.gorica@ilocki-podrumi.hr

Vinkovci

Hrvatskih žrtava 1a
32100 Vinkovci
Tel: 032/ 340 067
vinkovci@ilocki-podrumi.hr

Vodice

Ćirila i Metoda 2
22211 Vodice
Tel: 022/ 441 706
vodice@ilocki-podrumi.hr

Zadar

Dalmatinskog Sabora 3
23000 Zadar
Tel: 023/ 250 826
zadar@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Dolac

Dolac 2
10000 Zagreb
Tel: 01/ 484 5324
dolac@ilocki-podrumi.hr

Zagreb -Dubec

Dubrava 242
10342 Zagreb
Tel: 01/ 292 3309
dubec@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Utrine

Barčev trg 1
10000 Zagreb
Tel:
utrine@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Ilica

Ilica 271/1a
10000 Zagreb
Tel: 01/ 375 1410
ilica@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Kaptol

Kaptol 12
10000 Zagreb
Tel: 01/ 481 4593
kaptol@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Ravnice

Albrechtova 22
10000 Zagreb
Tel: 01/ 230 3744
ravnice@ilocki-podrumi.hr

Zagreb -Dubrava – Novo u ponudi – ILOČKA POGAČA ispod peke

Tržnica Dubrava, Koledinečka bb
10342 Zagreb
Tel: 01/ 293 0930
dubrava@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Gajnice – Novo u ponudi – ILOČKA POGAČA ispod peke

Gajnice 36
10000 Zagreb
Tel: 01/ 346 2650
gajnice@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Hypo centar – Novo u ponudi – ILOČKA POGAČA ispod peke

Josipa Marohnića 3
10000 Zagreb
Tel: 01/ 611 7589
hypo.centar@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Jarun – Novo u ponudi – ILOČKA POGAČA ispod peke

T.C. Jarun, Pakoštanska 5
10000 Zagreb
Tel: 01/3697-868
jarun@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Kvatrić – Novo u ponudi – ILOČKA POGAČA ispod peke

Šubićeva 40
10000 Zagreb
Tel: 01/465 1615
kvatric@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Lanište – Novo u ponudi – ILOČKA POGAČA ispod peke

Lanište 15c
10000 Zagreb
Tel: 01/ 614 1626
laniste@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Laščina – Novo u ponudi – ILOČKA POGAČA ispod peke

Lašćinska cesta 10
10000 Zagreb
Tel: 01/ 243 1990
lascina@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Samoborska cesta – Novo u ponudi – ILOČKA POGAČA ispod peke

Samoborska cesta 115a
10090 Zagreb
Tel: 01/ 349 6792
samoborska@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Savica – Novo u ponudi – ILOČKA POGAČA ispod peke

T.C. Savica, suteren, Lastovska 2a
10000 Zagreb
Tel: 01/ 631 4211
savice@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Špansko – Novo u ponudi – ILOČKA POGAČA ispod peke

D. Cesarića 71
10000 Zagreb
Tel: 01/ 387 8453
spansko@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Trešnjevka – Novo u ponudi – ILOČKA POGAČA ispod peke

Nova cesta 128
10000 Zagreb
Tel: 01/ 301 0317
tresnjevka@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Volovčica – Novo u ponudi – ILOČKA POGAČA ispod peke

T.C., Trg Volovčica 0
10000 Zagreb
Tel: 01/ 236 5638
volovcica@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Vrapče – Novo u ponudi – ILOČKA POGAČA ispod peke

Vrapčanska 13
10000 Zagreb
Tel: 01/ 346 3762
vrapce@ilocki-podrumi.hr

Zaprešić

Adresa:
Tržna 1
10290 Zaprešić
Tel: 01/ 331 2891
zapresic@ilocki-podrumi.hr

 Zaton

Zadarska 4
23232 Zaton
Tel: 023/ 261 957
zaton@ilocki-podrumi.hr

 Županja

Veliki kraj 100
32270 Županja
Tel: 032/ 834 045
zupanja@ilocki-podrumi.hr

 

Linija klasičnih vina

Položaj: Sofija i Česta

Stil: Suha, sviježa, harmonična

Pakiranje:

  • u staklenim bocama 1,00 L s navojnim čepom
  • U bag in box ambalaži od 3,00 i 5,00 lit.
  • Otvoreno točeno vino dostupno samo u našim vinotekama

 

Vino s pečatom izvornosti i originalnosti svaki dan!

Linija kvalitetnih vina proizvedena je od pažljivo odabranog grožđa iz vinograda Iločkih podruma, a otvorena vina iz ove linije od pažljivo odabranog grožđa sa vlastitih položaja i onog ubranog u vinogradima naših dugogodišnjih partnera s područja grada Iloka. Ova vina su svježa, lepršava i harmonična, što ih čini idealnim za svakodnevno uživanje uz veliki odabir jednostavnijih mesnih i ribljih jela, pašta i salata. Linija klasičnih vina Iločkih podruma dostupna su pakirana u staklenoj ambalaži volumena 1,0 L, te u BinB pet ambalaži u pakiranjima od 3,00 i 5,00 litara.

 

Linija otvorenih klasičnih vina

Položaj: Sofija i Česta i vinogradi partnera iz okolice grada Iloka

Stil: Suha, sviježa, harmonična

Pakiranje: otvoreno (točeno) vino

 

Vino s pečatom izvornosti i originalnosti svaki dan!

Otvorena vina Iločki podrumi dostupna su u našim Vinotekama sa željom i ciljem da vam naša iznimna klasična kvalitetna vina s potpisom našeg podruma  učinimo dostupnima svaki dan. Vina točimo tehnologijom koja vino održava u idealnim uvjetima sličnim onima u našem podrumu a u trenutku točenja rashlađeno je na 8 °C što ga čini idealnim za trenutno uživanje uz svakodnevno omiljeno jelo. Neovisno o prigodi i broju osoba za vašim stolom, nazdravite i uživajte u svježim i rashlađenim vinima s potpisom najstarijeg i najnagrađivanijeg podruma Hrvatske.

 

Linija odabranih vina

Položaj:  Vukovo

Stil: Suha, lagana, osvježavajuća

Pakiranje: u buteljama 0,75 L sa stelvin navojnim čepom

 

Vina za svaku priliku!

Linija odabranih kvalitetna vina dobivena su vinifikacijom pažljivo odabranog ručno obranog grožđa  iz vinograda Iločkih podruma. Bijela i rose vina njegovana su u inoksu kako bi zadržali svježinu i sortne karakteristike, dok je crno dozrijevalo u hrastovim bačvama, a nakon toga se sljubljivalo u inoksu.  Ova vina su osvježavajuća, elegantna i skladna.  Podatna u mirisu i okusu, a izvrsno se sljubljuju s jednostavnim predjelima i glavnim jelima od mesa, ribe, morskih plodova te laganim desertima.

 

Linija vrhunskih vina

Položaj Principovac

Suha, intenzivna, bogata i elegantna

Pakiranje: U buteljama 0,75 s pluto čepom

 

Vina za posebne prilike!

Linija vrhunskih suhih vina nastaje od ručno ubranih bobica grožđa s položaja Principovac. Kombinacija terroir-a i tehnologije proizvodnje otvorili su vinima Iločkih podruma vrata kraljevskih dvorova. Ova vina su puna, kremozna, snažnog tijela s naglašenim sortnim karakteristikama. Idealna su za svečane prilike, uz fine sireve, divljač, ribe i deserte. Vina za posebne prilike!

 

Limitirana Linija Principovac

Ultra premium  – Limitirana serija vrhunskih vina

Položaj, terroir: Principovac

Stil: Poluslatka, kompleksna, sofisticirana vina

Pakiranje: 0,75 s pluto čepom

 

Vina za uživanje!

Linija poluslatkih vrhunskih vina Principovac posebna su vina koja proizvodimo u ograničenim količinama, a nastaju kasnijim branjem najzdravijeg grožđa na probranim dijelovima položaja Principovac. Vina se njeguju i odležavaju uz posebnu pažnju u našem podrumu a vrijednost istih  znaju prepoznati istinski znalci i gurmani.

Ova vrhunska poluslatka vina snažnog tijela, puna su, kompleksna sljubljuju se uz pomno odabrana, sofisticirana i svečana jela, fine sireve, suho voće i deserte.  Često ne traže pratitelja u hrani – Vina za uživanje!

 

Predikatna vina

Stil: Slatka, bogata, izražajna

Pakiranje: 0,375 i 0,50 L s pluto čepom

 

Vina za pamćenje!

Vrhunska predikatna vina nastala su kasnijim branjem bobica grožđa s položaja Principovac u točno definiranim vremenskim uvjetima. Pažljivo su njegovana i dozrijevala u idealnim uvjetima našeg podruma pod posebnom pažnjom enologa. Predikatna linija Iločkih podruma radimo isključivo od sorte Traminac, a među rijetkim smo vinarima u svijetu koji proizvode sve kategorije predikata. Ova slatka vina od zlatno žute do jantarne boje, intenzivnog su i bogatog mirisa meda i ruža.  Bogat okus prožet botrytis tonovima daje im posebnu izražajnost, čineći ih nezaboravnim doživljajem za vaša nepca – Vina za pamćenje!