Novosti

Srijemski mladac!

01.11.2016.

Ovo mlado vino živahne je rubin crvene boje, na nosu čisto, svježe i izražajno s naglašenom voćnosti u čijem aromatskom profilu dominirju arome kupine i višnje čineći ga idealnim uz mesna jela, kulen, kobasice, razne sireve, pite i kestene.

Ljepota ovog vina jest njegova mladost i svježina, a ugodne i postojane kiseline obećavaju uživanje u ovom vinu tijekom cijele jeseni.

Srijemski Mladac – Mladost koja budi radost!

vino

Vino SRIJEMSKI MLADAC potražite u odabranim vinotekama Iločkih Podruma:

Karlovac

T.C., Trg J. Broza 2
47000 Karlovac
Tel: 047/ 416 649
karlovac@ilocki-podrumi.hr

Rab

Palit 70
51280 Rab
Tel: 051/ 777 240
rab@ilocki-podrumi.hr

Rijeka 2 centar

Ivana Zajca 4a
51000 Rijeka
Tel: 051/ 324 190
rijeka2@ilocki-podrumi.hr

Samobor

Lj. Gaja 15
10430 Samobor
Tel: 01/ 337 7004
samobor@ilocki-podrumi.hr

Zadar

Dalmatinskog Sabora 3
23000 Zadar
Tel: 023/ 250 826
zadar@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Dolac

Dolac 2
10000 Zagreb
Tel: 01/ 484 5324
dolac@ilocki-podrumi.hr

Zagreb -Dubec

Dubrava 242
10342 Zagreb
Tel: 01/ 292 3309
dubec@ilocki-podrumi.hr

Zagreb -Dubrava

Tržnica Dubrava, Koledinečka bb
10342 Zagreb
Tel: 01/ 293 0930
dubrava@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Gajnice

Gajnice 36
10000 Zagreb
Tel: 01/ 346 2650
gajnice@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Hypo centar

Josipa Marohnića 3
10000 Zagreb
Tel: 01/ 611 7589
hypo.centar@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Ilica

Ilica 271/1a
10000 Zagreb
Tel: 01/ 375 1410
ilica@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Jarun

T.C. Jarun, Pakoštanska 5
10000 Zagreb
Tel: 01/3697-868
jarun@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Kaptol

Kaptol 12
10000 Zagreb
Tel: 01/ 481 4593
kaptol@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Kvatrić

Šubićeva 40
10000 Zagreb
Tel: 01/465 1615
kvatric@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Lanište

Lanište 15c
10000 Zagreb
Tel: 01/ 614 1626
laniste@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Laščina

Lašćinska cesta 10
10000 Zagreb
Tel: 01/ 243 1990
lascina@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Ravnice

Albrechtova 22
10000 Zagreb
Tel: 01/ 230 3744
ravnice@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Samoborska cesta

Samoborska cesta 115a
10090 Zagreb
Tel: 01/ 349 6792
samoborska@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Savica

T.C. Savica, suteren, Lastovska 2a
10000 Zagreb
Tel: 01/ 631 4211
savice@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Špansko

D. Cesarića 71
10000 Zagreb
Tel: 01/ 387 8453
spansko@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Trešnjevka

Nova cesta 128
10000 Zagreb
Tel: 01/ 301 0317
tresnjevka@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Utrine

Barčev trg 1
10000 Zagreb
Tel: 099/ 241 8967
utrine@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Volovčica

T.C., Trg Volovčica 0
10000 Zagreb
Tel: 01/ 236 5638
volovcica@ilocki-podrumi.hr

Zagreb – Vrapče

Vrapčanska 13
10000 Zagreb
Tel: 01/ 346 3762
vrapce@ilocki-podrumi.hr